Telefon:  +420 603 972 497
                     
Skip Navigation Linksoffice4u.cz  >  Veřejná správa  >  IS Munis

Popis systému

Systém Munis vznikl na základě dlouholetých zkušeností vývojového týmu společnosti Triada s provozem informačních systémů na městských a obecních úřadech v celé ČR. Systém Munis nabízíme v několika variantách, které zohledňují specifika činnosti úřadů různých velikostí.

Při vývoji všech programů autoři důsledně dbali na dodržování standardů ISVS, na bezpečnost dat proti ztrátě či zneužití a samozřejmě na propracovanost uživatelského rozhraní. Díky tomu nečiní ovládání programů zásadnější problémy ani úplným začátečníkům. Celý systém je koncipován tak, aby se zamezilo opakovanému zadávání stejných informací. Navíc řadu údajů lze zadávat jednoduchým a rychlým výběrem z číselníků.

Standardy ISVS

Systém Munis byl od počátku vyvíjen v souladu se standardy SIS, později standardy ISVS.

Standard informačních systémů veřejné správy (ISVS) je soubor pravidel pro výkon odborných činností spojených s vytvářením, rozvojem a využíváním informačních systémů veřejné správy uveřejněný ve Věstníku. Ministerstvo informatiky zajišťovalo tvorbu standardů ve spolupráci s orgány veřejné správy, samostatně je vyhlašovalo a uveřejňuje ve Věstníku.
Standardy ISVS patřily mezi základní podklady při vývoji systému Munis.

Podrobné informace k informačnímu systému Munis najdete na stránkách www.munis.cz


MUNIS

Řešení pro obce, města a příspěvkové organizace. Další podrobné informace získáte na www.munis.cz.

iMUNIS SMiS

Spolehlivý informační kanál, kterým mohou úřady informovat občany o dění v obci.

Vhodný i pro podnikatelské subjekty.