Telefon:  +420 603 972 497
                     
Skip Navigation Linksoffice4u.cz  >  Tvorba www  >  A co vyhledávače?

Každý by byl nejraději na prvním místě ve známých "vyhledávačích".

To samozřejmě zajistit neumíme. Umíme ale optimalizovat Vaší webovou prezentaci tak, aby byla pro vyhledávací servery co nejlépe "čitelná" a tak zajistit nejlepší možné umístění Vaší prezentace na vyhledávacích serverech.

Vyhledávací server, nebo seznam?

Na Internetu existují v podstatě dva druhy služeb pro vyhledávání webových stránek, kterým mnozí říkají stejně, chápou je stejně, ale stejné nejsou.
Vyhledávaví servery - servery, které opravdu procházejí existující webové stránky a podle určitých kritérií je registrují do své databáze a následně zobrazují po zadání kritéria vyhledávání nalezené www stránky. Typickým příkladem je třeba "vyhledávač" Google.
Na takové servery není možná registrace (i když určitou možnost registrace nabízejí), zobrazení stránek ve výsledku výběru je závislé na mnoha kritériích. Jedním z nich je správná optimalizace www stránek a tu Vám můžeme slíbit.
Seznamy - servery, které shromažďují na základě registrace - dnes již většinou placené - informace o www stránkách a následně je nabízejí v tříděných seznamech. Řada těchto serverů je zároveň kombinována se skutečným vyhledávacím serverem. Typickým příkladem je portál Seznam.

Na základě Vašeho požadavku Vám pomůžeme zvolit správné "seznamy" pro registraci Vaší webové prezentace a zprostředkujeme Vám vlastní registraci Vaším jménem. Pro naše zákazníky je tato služba v rámci tvorby webu zdarma.


Tip pro Vás

Rádi Vám pomůžeme zvolit správnou strategii registrace Vaší webové prezentace do "seznamů" na Internetu.